AdmWin účetní programy

AdmWin jsou účetní programy, které jsou určeny nejen pro vedení daňové evidence a podvojného účetnictví, ale i pro řízení celé ekonomiky firmy. Ve standardu jsou provázané evidence skladů do zakázek, fakturace, objednávek, nabídek, poptávek, prodej za hotové (pokladní systém). Účetní programy jsou určeny hlavně pro drobné podnikatele, malé firmy či neziskové organizace. Ovládání těchto programů je jednoduché – s programy můžete ihned pracovat bez jakýchkoliv komplikací s instalací nebo nastavováním.

Účetní programy AdmWin existují už od roku 1990 a jsou neustále aktualizovány dle legislativních změn, ale také dle návrhů uživatelů programu. V současné době jsou používány více než 1700 uživateli v České Republice.

Existují různé verze, pokud ale chcete program používat bez omezení, doporučuji vám zakoupit si plnou verzi – myslím si, že je to výhodná investice, které určitě nebudete litovat. Verze se navíc dělí na AdmWin DE a AdmWin PU. AdmWin DE je určen pro daňovou evidenci a AdmWin PU pro vedení podvojného účetnictví.

Instalace tohoto programu je velice jednoduchá, program je totiž určen i pro uživatele, kteří nemají s ovládáním počítačů téměř žádné zkušenosti. Pokud tedy potřebujete nějaký účetní program a s počítačem si moc nerozumíte, AdmWin je pro vás asi nejvhodnějším řešením.

Pokud byste nevěděli jak tento účetní program ovládat, i když je to opravdu jednoduché, na oficiálních webových stránkách programu najdete různé návody včetně videonávodů jak s programem zacházet, takže se opravdu nemusíte bát. Na webu je uveden i kontakt, pokud se tedy budete potýkat s jakýmikoliv problémy, můžete se obrátit na některou z osob, která vám určitě pomůže.

AdmWin také můžete dále rozšířit o víceuživatelskou licenci nebo síťové provedení, popřípadě speciální nástavbu pro autoservis. Na účetní program AdmWin navazuje i software HotelWin, což je hotelový rezervační a recepční systém. HotelWin je určen pro různá ubytovací zařízení – hotely, ubytovny apod. Účetní program AdmWin spolupracuje i s ShopHouse, což je aplikace internetového obchodu (pro e-shopy).

Příspěvek byl publikován v rubrice Účetnictví se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Type The Green Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>