Chytré-hypotéky.cz víme,jak ušetřit na hypotéce

Plánujete si pořídit vlastní bydlení? Blíží se Vám termín fixačního období hypotéky? Pak jste si již jistě zjišťovali varianty a možnosti financování i refinancování hypotéky.

V současné době je výhodná hypotéka pro spoustu klientů a banky se předhánějí v akčních nabídkách. Lákavé úročení 2,5% je jistě ideální, ale ne každý ho k hypotéce získá. Banky Vás totiž jen lákají zrovna do své pobočky, kde Vám ale během sjednávání pomalu zvyšují úrokové sazby. Proč? Nedostatečně vysoké vlastní prostředky, špatná bonita, záznamy v registru a pod. Jako třešničku na dortu si pak dají do podmínek sjednání životního pojištění nebo pojištění nemovitosti, které mají oni také v jejich nabídce, vedení účtu, zasílání Vaší výplaty na založený účet a pod.

Jistě Vám proto přijde zajímavá nabídka našich služeb – Sjednání chytré hypotéky za pomoci našich finančních konzultantů. V rámci spolupráce zvolíme správný produkt a nastavení hypotéky, zařídíme jednání s bankou, dodání potřebných podkladů a písemností a další servis, který Vám ušetří nejen čas, starosti, ale vzhledem k našemu řešení získáte i nemalou úsporu na hypotéce. Pokud totiž dohodneme hypotéku dle námi sjednaných parametrů a budete se držet našich rad a doporučení, můžete oproti ostatním klientům na své hypotéce ušetřit až přes 100.000,- Kč na každém zapůjčeném milion.

Proč využít naší nabídky? Oproti jiným společnostem je naše práce opravdu nezávislá. Proto máme možnost vybírat z nabídek všech společností. Naši konzultanti procházejí školením a nejsou nuceni povinnou minimální produkcí. Proto nastavují finanční plán dle aktuální situace, možností a plánů klienta, a vždy jednají v zájmu klienta. Náš produkční systém zahrnuje evidenci nastavení smluv. Nehrozí proto nesmyslně nastavené pojištění, investice a pod. Všechna doporučení mají důvod a vycházejí z doporučení uznávaných autorit finančního trhu, se zaměřením na rodinné finance.

Kontaktujte nás a v rámci finančního poradenství od nás získáte zajímavé informace, jak ušetřit další peníze, jak výhodněji naspořit finance na pokojné stáří nebo pro Vaše děti, ale i jak správně rozložit finanční rezervy domácnosti a připravit se tak na nečekané výdaje a výpadky příjmů. Jako bonus získáte i možnost úspory na povinném a havarijním pojištění.

Cena za služby:
Jaká je cena za naše služby? Kolik si naši konzultanti účtují za čas a úkony v rámci finanční analýzy Vaší domácnosti? Nic. Ano, naše služby poskytujeme zdarma a jedinou Vaší investicí je čas, který věnujete první schůzce, na které Vám představíme postup, možnosti a varianty případné spolupráce. Pokud Vám vše bude dávat smysl, provede s Vámi náš konzultant finanční analýzu. Z té pak sestaví finanční plán, který Vám představí na další schůzce a zůstává na Vašem rozhodnutí, pro která řešení a témata finančního plánu se rozhodnete a budete s námi realizovat. Podrobnější informace proto získáte na nezávazné schůzce ZDARMA.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hypotéky se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Type The Red Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>