Recenze Bankerat – online půjčky a investice

Bankerat Recenze

Je to nedlouho co se u nás rozjel nový server umožňující nebankovní online půjčky. Bankerat je unikátní tím, že půjčky jsou poskytovány přes online aukční systém. Můžete se tedy do Bankeratu zapojit dvěma způsoby. Buď jako žadatel nebo jako věřitel. Úroky jsou na bankeratu smluvní a online půjčka se uzavírá po oboustranné dohodě. Bankerat.cz rozhodně stojí za omrknutí a myšlenka obejití bank při půjčce a tím snížení tržní hodnoty úroku je zajímavá jak pro žadatele, tak i pro poskytovatele. Protože ten dosahuje zhodnocení peněz cca 33% ročně (33% v současnosti reálný úrok).

Co vás jistě bude (alespoň jako věřitele) zajímat, je bezpečnost. Zajištění a právní vymahatelnost půjčených peněz. Na webu Bankerat.cz se uvádí, že zprostředkovatel spolupracuje se společností zajišťující vymáhání a exekuce. Servis je hrazen z poplatků placených bankeratu (exekuční společnost může při vymáhání některých pohledávek požadovat i část dluhu). Je to tedy risk. Zhodnocení vkladu tomu odpovídá.

Z pohledu dlužníka je výhodné, že nejsou požadovány žádné informace o zdroji příjmů ani není třeba ručitele. Věřitel může požadovat tyto doklady, ale nemusíte mu je poskytnout. Na dostatečně vysoký úrok vám bude nejspíše půjčka poskytnuta i bez těchto dokumentů. Základním jištěním věřitele při souhlasu s online půjčkou je bianco směnka, kterou podepisujete, a je po dobu splácení dluhu u zprostředkovatele.

Zprostředkovatel online půjček si vydělává tím, že od věřitele inkasuje roční platby ve výši jednoho procenta zůstávající částky ke splacení. Což rozhodně není mnoho a standartní bankovní služby se zdaleka neblíží takto výhodné nabídce.

Každopádně doporučujeme si jejich stránky projít a při zájmu o investice či půjčku si vše pročíst na webu bankerat.cz.

Hledané výrazy:

  • bankerat zkušenosti
Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky a Úvěry se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Type The Green Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>