Recenze Plus500

Plus500 je investiční firma zaměřující se na zprostředkování obchodování s akciemi, forexem, komoditami a indexy online. Ze stránek společnosti Plus500 je možnost stáhnout zdarma platformu pro používání jejich služeb. Po bleskové instalaci můžete ihned začít investovat. Plus500 nabízí možnost kterou uvítají všichni začátečníci v tomto oboru. A sice “zahrát” si na burze s virtuálními penězi. S virtuálními penězi máte možnost si vyzkoušet všechny funkce platformy a vlastní pravidla obchodování na burze. Jakmile se zaučíte, plus500 umožní snadno nabít účet zřízený při registraci třeba přes vaši kreditní kartu reálnými penězi. Plus500 nabízí možnost obchodování “přes páku” což znásobuje účinek vámi provedených investic. Vy prostě jen nakoupíte, ale pákový systém pracuje tak, jako byste nakupovali za mnohem více. Funguje to díky provázanosti dnešního finančního systému. Při obchodování přes páku vlastně dochází k poskytnutí půjčky, díky které nakupujete za mnohem více, než kolik peněz doopravdy máte. Není třeba se však ničeho děsit. Není to půjčka v běžném slova smyslu. Páka funguje tak, že při negativní změně kurzu dojde k rychlejšímu znehodnocení investice než by bylo při investování 1:1. Nejhorší co se může stát je, že přijdete rychlostí blesku o všechno.

Na druhou stranu pokud je pohyb kursu pozitivní, znásobuje se vaše investice taktéž mnohem rychleji.

Samozřejmostí je české rozhraní a česky hovořící technická podpora, která je vám dostupná 24 hodin denně. S placením provizí pro Plus500 si nedělejte starosti. Váš broker si bere provizi z každého uzavřeného obchodu a jeho provize se již promítá do směnných kurzů, na které přistupujete.

A to nejlepší nakonec. Plus500 nabízí vstupní bonus 500 korun. To znamená, že v okamžiku kdy se rozhodnete účastnit se obchodování za reálné peníze, Plus500 vám na váš účet připíše 500 korun. Je sice třeba s nimi provést určitý počet transakcí než je možné je vybrat, ale jako start pro vydělávání peněz online je to zajímavé, nemyslíte?

Proto neváhejte a zřiďte si ještě dnes zdarma účet na plus500 a začněte investovat své virtuální peníze. Čím dříve pochopíte pravidla burzovní hry, tím dříve budete připraveni získat svou vlastní finanční nezávislost.

Nezapomeňte se s námi podělit o vaši zkušenost s Plus500 v komentářích.

 

Hledané výrazy:

  • plus500 recenze
Příspěvek byl publikován v rubrice Finance Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Type The Green Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>